Domů » Blog » Už letos po čtvrté v milované Malé Fatře....

Už letos po čtvrté v milované Malé Fatře....

Helena KuchynkováHelena Kuchynková

V měsíci květen a červen se uskutečnili hnedčtyři fotografické workshopy na krásnou a zároveň největší volně žijící šelmu medvěda hnědého. Na fotografování jsme měli 2 skupiny českých fotografů, jednu s německými fotografy a jednu s fotografy z Francie. Tuto akci bych nemohla uskutečnit, kdybych neměla u sebe mysliveckého hospodáře a hlavně vynikajícího fotografa Jara, který mně umožňuje pořádat u něj právě tyto akce.

Akce na Slovensku se vždy koná čtyři dny a pravidelně každé odpoledne se chodí posedět do krytů i posedů. Posedy jsou ale navrženy tak, že se fotí v úrovní očí. To, co jsme si mohli přát, ale nikdo v to nedoufal se stalo skutečností. Všichni fotografové ze čtyřech akcí vyfotili toto krásné zvíře. Zde jsou některé výsledky.

Veliké poděkování patří Jarovi, který vše jako vždy perfektně připravil a měl obrovskou snahu, aby si všichni odvezli báječené fotografie. Jaro, děkuji za vše!!!

Galerie k článku Už letos po čtvrté v milované Malé Fatře....

Marta Hadravová
Marta Hadravová
Aleš Gola
Aleš Gola
Jirka Szücs
Jirka Szücs
David Dohnal
David Dohnal
Dana Kopecká
Dana Kopecká
Helena Kuchynková
Helena Kuchynková

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
19161181
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Petr
Jo Helenka a Jaro je špička ve svém oboru!!!
Mirek
No vy jste sehraný tým a navíc dokonalý pár. Všichni mohou jen a jen zavidět. Hodně dalších takových akcí a snad jednou na medvědy pojedu.