Domů » Novinky » Spuštění nového webu

Spuštění nového webu

Všechny Vás zdravím a omlouvám se, že jsem dlouho nenapsala žádný článek. Ale bylo spoustu případů v záchranné stanici a nemocná zvířata pohltila veškerý můj volný čas. Proto Vám děkuji za trpělivost a pochopení.

Dlouho jsme plánovali různá fotografická setkání a různé workshopy z různých ročních období a taky jsme za rok 2011 spoustu setkání zorganizovali, jak pro české fotografy, tak i pro zahraniční účastníky. Naší výsadou je fakt, že fotografie pořízené na našich workshopech jsou pokaždé jiné, a i když fotografujeme některá stejná zvířata vznikají různé půvabné fotografie.

Já říkám, že krásná zvířata se fotografují snadno, ale pokud se k tomu přidá nějaký dobrý nápad, pak vznikne něco úžasného - špičková fotografie. Mnozí fotografové se k nám vrací po několikáté, a vždy si odvezou fotografie jiné a něčím krásným obzvláštněné. Vítáme různé nápady, jak byste chtěli naše zvířata vyfotografovat a vždy najdeme společné řešení.

Pokud má někdo speciální přání s velmi náročným nápadem, pak nabízíme i příjezd individuální a fotografování našich svěřenců i sólo. Pokud i Vy si chcete odvézt ojedinělé fotografie našich zvířat, ozvěte se na mail os.stop(zavináč)seznam.cz nebo na tel.: 775272088.